חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

עו"ד ניר שלום
מיקום בארץ: אזור מרכז, אזור שרון והסביבה
עורך דין לדיני תעבורה, יכול למנוע ממך את פסילת הרשיון!
מיקום המשרד: גבעתיים
תחומי עיסוק: דיני תעבורה

אודות
נהגים רבים המגיעים לבתי משפט לתעבורה ללא יצוג, ולאחר שנשפטו בחומרה מחפשים את עזרתו של עורך דין לדיני תעבורה. הבעיתיות בכך היא, שבשלב זה, מרחב התימרון של עוה"ד הוא קטן בהרבה.
לכן, אם הסתבכת והואשמת בעבירת תעבורה בעת שימוש במכונית או כל כלי רכב אחר ו- קיבלת דוח משוטר? נתפסת במהירות רבה מהמותר בחוק? נהגת במצב שיכרות? קיבלת פסילת רשיון ? חשוב לפנות לעורך דין לדיני תעבורה, בהקדם האפשרי. פנייה מוקדמת לרוב תחסוך נזקים רבים העלולים להיגרם עקב אי בקיאותכם בדיני התעבורה.

ישנם מספר הליכים שבהם פועל עורך הדין לדיני תעבורה ניר שלום כגון: בקשה לביטול כתב האישום/ דו"ח התנועה/פסילת הרשיון/ פסילת הרשיון על תנאי, ניתן לכפור בעובדות ולנהל הוכחות שיביאו לזיכוי מכל אשמה, ביטול פסילת רשיון נהיגה ועונשים רבים ואחרים. ניתן לקבל עונש מופחת במסגרת הסדר טיעון, ניתן לסווג את פסילת רשיון הנהיגה כך שהנהג ימשיך לעבוד, ניתן להאריך את תקופת פסילת רישיון על תנאי ולמנוע פסילת רשיון בפועל ועוד ועוד.
מאמרים מאת: עו"ד ניר שלום
 • המרה באזהרה
  07.12.2011, 04:27
  החל מה-1 באפריל 2010, הוקשחה מדיניות מתן דו"חות האזהרה.
 • חובות להוצל"פ? סע באוטובוס!
  07.12.2011, 04:20
  העובדה שלרבים מאזרחי ישראל חובות להוצאה לפועל גורמת למשרדי הרישוי ברחבי הארץ, להתנות את חידוש רישיון הנהיגה בתשלום החובות. שיטה שלכאורה, אמורה להרתיע ולגרום לאזרח "להסדיר חובותיו" אך לא פעם, הדבר פוגע בזכויות היסוד של האזרח.
 • פעם שנייה כלא
  07.12.2011, 04:02
  מדיניות המשטרה ברחבי הארץ שונה בתכלית ממדיניות המשטרה במרחב תל אביב. במה זה בא לידי ביטוי?
 • המצלמות החדשות
  07.12.2011, 03:58
  מהן המצלמות החדשות בכבישים?
עו"ד ניר שלום
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס