חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

פינקלשטיין אלוני משרד עורכי דין
מיקום בארץ: אזור המרכז והשפלה
משרדינו, משרד בוטיק, מסייע לנפגעים לקבל פיצוי כספי לנזק שנגרם להם בשל רשלנות רפואית ונזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים.
תחומי עיסוק: רשלנות רפואית, תאונות דרכים
מיקום המשרד: רחובות


אודות המשרד:

המשרד מנוהל על ידי עורכות דין שהן לא רק עורכות דין בהכשרתן אלא גם ד"ר לגנטיקה של האדם וד"ר לרפואה אשר ניהלו ביחד אלפי תיקי רשלנות רפואית, בשלל תחומי הרפואה. בין היתר, מחלות גנטיות, אבחון מומים מולדים, סיבוכי הריון ולידה, טיפולי פוריות,  איחור באבחון ובטיפול מחלות סרטניות, רשלנות בטיפולי שיניים, איחור באבחון ובטיפול בשברים, מחלות לב, רפואת משפחה, רפואת ילדים, כירורגיה, פלסטיקה ופסיכיאטריה.   

כעורכות דין שעבדו שנים רבות בייצוג חברות ביטוח, קופות חולים, בתי חולים ורופאים אנו יודעות היטב כיצד מתנהלת ההגנה ועל כן אנו ננהל בשבילכם טוב יותר את התביעה.
 
הידע בתחום הגנטיקה והביולוגיה של ד"ר שרון פינקלשטיין ביחד עם הידע הרפואי של ד"ר אלה אלוני מצטרף לידע המשפטי הרב והמגוון שצברנו במשך השנים, וכל אלו חוברים יחדיו לכדי נקודת התייחסות רחבה המאפשרת מתן ייעוץ מדויק ואיכותי ללקוח לאורך כל הדרך. הניסיון וההכשרה שלנו באים לידי ביטוי בהבנה מלאה של התיק הרפואי, המסמכים הרפואיים כמו גם ביכולת לנתח את המקרה הרפואי ולהעריך אותו מבחינה משפטית. 

יש לנו ניסיון רב בייצוג והופעות בבתי משפט ברחבי הארץ, בערכאות השונות וניסיון עשיר בחקירות נגדיות של מומחים רפואיים ועדים. בהופעותינו בבית המשפט אנו עושות שימוש בידע המשפטי, הרפואי והמדעי הנרחב שלנו ותוך כך מובילות להצלחתו של הלקוח. 

משרדנו מאמין בטיפול מקצועי, אישי ומסור. אנו מעניקות יחס אישי לכל לקוח ולקוח ומטפלות בכל תיק ותיק כאילו הוא התיק הראשון שהגיע למשרדינו. 

כעורכות דין המתמחות בתחום הרשלנות הרפואית אנו נפעל להשגת פיצוי מקסימלי בכל מקרה. 

בתביעת רשלנות רפואית שכר הטרחה שלנו הוא אחוז מסוים מהפיצוי ומשולם בסוף ההליך. 
 
                                          לא קבלתם פיצוי? לא תשלמו שכר טרחה.

תאונות דרכים- יכולות להתרחש בכל רגע נתון. אם נגרמו לכם נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, אנו נפעל עבורכם להשגת הפיצוי המקסימלי ולצורך כך נתמודד מול חברת הביטוח.

חשוב לציין, כי שכר טרחת עו"ד בתביעות תאונת דרכים קבוע בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ("פלת"ד") ומשולם לנו רק במקרה של זכייה.
על כן, אנו שותפות להצלחתכם - ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!!!

עו"ד ד״ר (PhD) שרון פינקלשטיין – עבדה למעלה מ-18 שנים במשרד עורכי-דין מוביל בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית וייצגה רופאים, קופות חולים ובתי חולים. החל משנת 2009 מונתה כשותפה במשרד ובשנת 2018 מונתה כשותפה בכירה. במסגרת עבודתה ניהלה מאות תיקים של רשלנות רפואית והופיעה בבתי משפט בערכאות השונות. לעו"ד ד"ר פינקלשטיין שעות רבות של חקירת מומחים ועדים ובתיקים שניהלה ניתנו פסקי דין לטובת הלקוחות אותם ייצגה. 
העובדה שד"ר שרון פינקלשטיין היא גם מומחית לגנטיקה של האדם מעניקה יתרון משמעותי ללקוחותיה במהלך ניהול התיק. 
עו"ד ד"ר שרון פינקלשטיין דוברת עברית ואנגלית ומעניקה ללקוחותיה שירות בכל אחת מהשפות האלו.

עו"ד ד״ר (לרפואה) אלה אלוני – רופאה במקצועה, אשר עבדה במשרד מוביל וייצגה תובעים בתביעות נזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח ולאחר מכן עבדה במשרד עורכי-דין מוביל בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית וייצגה רופאים, קופות חולים ובתי חולים. לעו"ד ד"ר אלוני ניסיון רב בהופעות בבתי משפט והיא מייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות בכל רחבי הארץ. 

העובדה שעו"ד ד"ר אלוני שהיא גם רופאה מעניקה יתרון משמעותי עבור הלקוחות בניהול התיק

עו"ד ד"ר אלוני דוברת עברית, אנגלית, רומנית ורוסית ומעניקה ללקוחותיה שירות בכל אחת מהשפות האלו.
 
פינקלשטיין אלוני משרד עורכי דין
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס