חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

דראל עורכי דין
מיקום בארץ: אזור המרכז
משרד עו"ד דראל מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי ומקצועי, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק: דיני משפחה וירושה
מיקום המשרד: ראשון לציון


אודות המשרד:

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורך הדין יהונתן דראל, בעל ניסיון רב כעוזר שופט בבית המשפט לענייני משפחה, וטיפל במאות תיקי משפחה ברמת מורכבות גבוהה. העבודה הצמודה עם שופט לענייני משפחה העניקה לעו"ד דראל את הידע בדבר השיקולים לפיהם ניתנות ההחלטות ופסקי הדין בבית המשפט. ידע זה מאפשר לצוות המשרד להתחקות אחר "עיני השופט" ולהביא לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.

משרד עורכי דין יהונתן דראל הינו משרד בוטיק המתמחה העוסק בסכסוכי משפחה על כל סוגיהם. מטרת העל של המשרד היא לאפשר ללקוחותיו לעבור את ההליך המשפטי, בין אם מדובר בגירושין ובין אם מדובר בסכסוך ירושה, בראש שקט ובידיעה שענייניהם מטופלים בידיים מקצועיות ואמינות.

צוות המשרד מנהל את ההליך המשפטי בצורה המקצועית והמתאימה ביותר ללקוח תוך שמירה על האינטרסים שלו. יחד עם זאת, אנו מבינים שלא כל סכסוך צריך להסתיים במלחמה ולעיתים ישנן אלטרנטיבות שיכולות  למלא אחר צרכי הלקוח, ומנגד לחסוך לו הוצאות רבות, הליך משפטי מורכב ובעיקר עוגמת נפש.

צוות המשרד מבין כי מאחורי כל סכסוך, קשה ככל שיהיה, עומדת משפחה עם צרכים הייחודיים לה. לכן, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה במשרד, נעשה מיפוי מקיף של צרכי הלקוח, נבנית אסטרטגיה לניהול התיק וניתנת ללקוח "תכנית עבודה" להתנהלות נכונה במשבר.
דראל עורכי דין
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס