חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

עורכת דין מיטל ירון
מיקום בארץ: אזור המרכז
יש רגעים בחיים שאתה צריך איש מקצוע מנוסה שילחם עבורך על זכויותך וישיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך. עם ניסיון של למעלה מ – 21 שנה בתחום הביטוח והנזיקין – אני כאן להילחם גם עבורך.
תחומי עיסוק: ביטוח, ייצוג מבוטחים ונפגעים מול חברות ביטוח וקרנות פנסיה: תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה/פנסיית נכות, ביטוח חיים ומשכנתא, ביטוח סיעוד ועוד. 

מיקום המשרד: : רח' מנורת המאור 2, תל אביב.


אודות המשרד:

שמי מיטל ירון, אני עורכת דין ובעלת משרד בתחום הביטוח והנזיקין ועוסקת אך ורק בתחומים אלה כבר למעלה מ- 21 שנה.

משרדי עוסק בייצוג מבוטחים ועמיתים מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה/ פנסיית נכות, ביטוח חיים ומשכנתא, ביטוח מחלות קשות, תביעות סיעוד, ביטוח נכות מתאונה ותאונות אישיות, ביטוח פנסיוני, ביטוח תאונות תלמידים וביטוח בריאות והוצאות רפואיות. 

אני בעלת ידע וניסיון רב בייצוג מבוטחים ונפגעים מול חברות ביטוח וקרנות פנסיה בבתי משפט בכל הערכאות השיפוטיות וכן בוועדות רפואיות של קרנות הפנסיה. 

אני מייצגת אך ורק מבוטחים ונפגעים, שמוצאים את עצמם במצבים קשים ולא פשוטים, מול המערכות הגדולות ונאבקים להשיג את מה שמגיע להם ביושר ובצדק. המטרה שלי היא לתת להם ייצוג משפטי מקצועי, איכותי ויסודי אך גם אישי. 

בעבר ובמשך שנים רבות ייצגתי גם חברות ביטוח שנתבעו על ידי מבוטחים ונפגעים. לכן, אני מכירה את עולם תביעות הביטוח משני צידי המתרס ומכירה לעומק גם את דרכי ההתנהלות של חברות הביטוח, את השיטות שננקטות על ידן על מנת להתחמק מתשלום, ויודעת איך להתמודד מולן.
הכרות זו מקנה לי יתרון משמעותי בייצוג מבוטחים ונפגעים בתביעות נגד חברות ביטוח וקרנות פנסיה. 

במשך השנים ניהלתי בהצלחה מאות רבות של תיקים בתחום הביטוח והנזיקין שחלקם היו מורכבים, סבוכים ובהיקפים משמעותיים. 

אל תלחמו לבד במערכות הגדולות. אני אלחם עבורכם בכל הכלים המשפטיים שעומדים לרשותי עד שאהיה בטוחה שהתוצאה שהושגה היא הטובה ביותר עבורכם.

 

עורכת דין מיטל ירון
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס