חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

עו"ד ונוטריון מיכל סטרוגו פרידמן
מיקום בארץ: אזור הצפון והמרכז
עו"ד ונוטריון מיכל סטרוגו פרידמן מעניקה ללקוחותיה טיפול איכותי, אישי ומקצועי, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק: רשלנות רפואית
מיקום המשרד: סניף תל אביב, סניף חיפה.


אודות המשרד:

עו"ד ונוטריון מיכל סטרוגו פרידמן עוסקת באופן ייחודי בתחום הרשלנות רפואית , בעלת ותק של מעל ל- 25 שנה, ממגוון משרדי עורכי דין מובילים בישראל, מנהלת פורום משפטי בנושא רשלנות רפואית.

במשך כשלושה עשורים בהם עבדה במשרדים גדולים ומובילים, טיפלה עו"ד סטרוגו פרידמן באלפי תיקים מורכבים ומגוונים, ייצגה אנשים שנפגעו בעקבות טיפול רפואי רשלני, וכן עסקה מספר שנים גם בייצוג נתבעים פרטיים ומוסדיים כגון: רופאים, בתי חולים ומוסדות רפואיים, מטעם סוכנות הביטוח מדנס. ניסיונה העשיר של עו"ד סטרוגו פרידמן בייצוג שני צידי המתרס, מעניק ללקוחותיה יתרון יחסי בניהול כל שלבי ההליך המשפטי.

לאורך השנים בחרה מיכל לחקור ולפתח את תחום הרשלנות הרפואית בכל תחומי הרפואה על כל גווניו, בין היתר בתחום האסתטיקה הרפואית, מיילדות וגניקולוגיה, אבחון לקוי של סוגי סרטן לרבות סרטן העור, סרטן שד ועוד, אבחון לקוי של מחלות, ניתוחים ועוד וכן תביעות רשלנות רפואית מסובכות ומורכבות בתחומים השונים. 

התמקדות המשרד בתחום הרשלנות הרפואית מעניק יתרון יחסי המתבטא בניסיון מצטבר שמאפשר להעניק ללקוח טיפול מקצועי ברמת מצויינות גבוהה ובמקצועיות בלתי מתפשרת. הואיל ותחום זה דורש הבנה ייחודית בתחום המשפט והרפואה, מקפידה עו"ד סטרוגו פרידמן ללמוד ולהתעדכן כל העת בעדכוני הפסיקה והחקיקה ולהשתתף בכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל, בתחומי הרפואה והמשפט.

במהלך השנים פיתחה אסטרטגיות וטקטיקות משפטיות ובקיאות בכל התחומים בהם עוסק משרדה על מנת שתוכל ליתן טיפול מקצועי ואמין לכל לקוחותיה למען השגת תוצאות הטובות ביותר שניתן. הואיל ולתיק המשפטי של הנפגע/ת חשיבות אדירה לחייו ולעתידו, מקפיד משרדה של עו"ד סטרוגו פרידמן לעשות ככל שביכולתו על מנת לבצע איזון ראוי בין מתן שירות מקצועי לבין מתן יחס אנושי ואישי.

תחום ליבה - רשלנות רפואית בתחום האסתטיקה הרפואית

 עו"ד מיכל סטרוגו פרידמן נותנת שירות מקצועי משפטי ומענה ממוקד בתחום האסתטיקה הרפואית ומהבודדים ואולי אף היחידה שעוסקת בתחום זה באופן מעמיק וייחודי

במסגרת פעילותה העניפה בתחום זה, מייצגת תובעים בתיקי רשלנות רפואית הנגרמת כתוצאה מטיפולים וניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית, לרבות הזרקות חומרי מילוי (בוטוקס, חומצה היאלרונית, סיליקון ועוד), טיפולי פילינג, לייזר ועוד וכן נותנת ייעוץ משפטי למרפאות ומכונים.

כמו כן מעבירה הרצאות מרתקות וחשובות בכנסים, בפורומים מקצועיים שונים ולקהל הרחב, על מנת להקנות ידע וליצור מודעות בתחום זה שטמונות בו סכנות וסיכונים רבים ובכך לנסות ולמנוע נזקים ועוגמות נפש מיותרים לשני הצדדים - המטפלים והמטופלים.

תחומי עיסוק נוספים:
רשלנות רפואית במהלך שירות צבאי סדיר
מתן שירותים ואישורים נוטריונים

   לימודים והכשרות:
 בעלת תואר ראשון LLB במשפטים
חברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 1993
בוגרת קורס רפואה למשפטנים באוניברסיטת תל אביב
מנהלת פורום רשלנות רפואית 
משתתפת באופן קבוע בפורומים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית 
משתתפת בכנסים וימי עיון בתחום המשפט והרפואה וכן בכנסים רפואיים בתחום רפואה אסתטית ורפואת עור בארץ ובעולם.
נוטריונית מוסמכת מטעם משרד המשפטים.

עשייה ציבורית: 
עו"ד מיכל סטרוגו פרידמן הייתה שותפה וחלק מצוות הקמת 'המוזיאון הישראלי במרכז יצחק רבין', הובילה את מערך ההתקשרויות עם אנשי מקצוע ונתנה ייעוץ משפטי בתחומים שונים ומגוונים.
 
אם אתם סבורים כי נפגעתם ונפלתם קורבן לרשלנות רפואית, בכל תחומי הרפואה וכן בתחום הרפואה האסתטית, או שברצונכם לקבל ייעוץ משפטי, אתם מוזמנים לפנות לעו"ד מיכל סטרוגו פרידמן לצורך קבלת ייעוץ ראשוני ובחינת השאלה אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית, כל זאת ללא התחייבות.


המשרד מעניק ליווי מקצועי, יחס אישי ואדיב לכל אורך הטיפול המשפטי.
 
עו"ד ונוטריון מיכל סטרוגו פרידמן
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס