חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

אורן חקון, משרד עורכי דין
מיקום בארץ: אזור הצפון ותל אביב.
משרד עורכי דין אורן חקון מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי והדוק, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק: דיני תעבורה, משפט פלילי, דיני משפחה.
מיקום המשרד: סניף צפון נהריה
                         סניף מרכז - תל אביב


אודות המשרד:

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורך הדין אורן חקון, בוגר תואר LL.B במשפטים, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2006 וחבר בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין ועד מחוז תל אביב ומרכז משנת 2008.

עו"ד אורן חקון, עורך דין פלילי העוסק בכל סוגי העבירות ובהן דיני התעבורה הנחשבים "תת תחום" במשפט הפלילי.

עו"ד חקון מיומן בתפירת אסטרטגיית הגנה וטיפול מותאם אישית על פי מידותיו של הנאשם. בבניית אסטרטגיית ניהול התיק נלקחים בחשבון פרמטרים רבים ביניהם קטגורית האישום, מבנה העבירה הספציפית, גילו של הנאשם, מינו, עברו הפלילי ו/או השלכות שינבעו מהרשעתו, מצבו הרפואי / נפשי, סוג בית המשפט אשר אליו הוגש כתב האישום וכיו"ב.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם מומחים מקצועיים מתחומים שונים כגון אנשי רפואה, פסיכיאטריה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, בוחנים משטרתיים לשעבר ומומחה טוקסיקולוגיה. אלה מספקים למשרד ייעוץ מקצועי שוטף בכל תיק אשר מעלה צורך לבחון היבטים מקצועיים אשר קשורים באופן ישיר לנושא התיק.

עו"ד חקון מאמין כי לפני כל כתב אישום בגין עבירה כזו או אחרת עומד אדם – עולם ומלואו. בד"כ, לצד אותו אדם ישנה משפחה ו/או ילדים ו/או קרובים ויקירים ועל כן הטיפול בכל תיק ותיק מחייב רגישות מירבית, ובשים לב לעובדה כי עצם קיום ההליך הפלילי פוגע פעמים רבות גם במשפחה הגרעינית והקרובים לה.