חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

משרד עורכי דין שלי סלע ושות'
מיקום בארץ: אזור המרכז
משרד עורכי דין שלי סלע ושות' מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי והדוק, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק: מקרקעין ונדל"ן, דיני משפחה
מיקום המשרד: ראשון לציון

 
עו"ד שָלי סלע שימש בעבר כמנכ"ל ובעלים של חברה שסיפקה שרותי עזר למשרדי עורכי הדין גדולים ורכש ידע מעשי עשיר בטיפול בתיקים מורכבים. הידע העצום שרכש משמש כיום את לקוחותינו בכדי להתאים לצרכיהם את ההליך המשפטי ולמקד את האסטרטגיה למטרה הנקבעת מראש.

עורך הדין סלע מתמחה בתחום המשפט האזרחי ובעל ניסיון עשיר רווי בהצלחות מרובות שרכש לאורך השנים.

משרד עו"ד שלי סלע ושות' מכיל מספר עורכי דין מנוסים ומקצועיים ומעניק מעטפת משפטית מקיפה לכל בעיה בתחומי ההתמקצעותו.
 
משרדינו מעניק מענה משפטי בתחומים:
דיני משפחה - ניהול הליכי גירושין ועריכת הסכם גירושין, ידועים בציבור, מזונות, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכם ממון, צוואה, ירוש, עיזבון ועוד.
מקרקעין נדל"ן - הכנת הסכמי מכר וקנייה של נכסי מקרקעין, טיפול בקבוצת רכישה, רישום בטאבו, כתיבת הערת אזהרה במקרקעין, ליווי פרוייקטים, העברה ללא תמורה, ליקויי בניה, פינוי שוכר, תמא 38, פירוק שיתוף ועוד.
הוצאה לפועל - ייצוג זוכים כמו גם ייצוג חייבים בערכות השונות, טיפול בהליכי פשיטות רגל, חקירת יכולת, הגבלת רישיון נהיגה, כינוס נכסים, איתור חייבים, הסדר חובות ועוד.
 
משרד עו"ד שלי סלע ושות' בעל ניסיון נרחב בטיפול בתיקים סבוכים, בדגש על השגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו, שירות אישי וליווי צמוד להם זקוק הלקוח. משרדנו מעניק ללקוחותיו מענה בכל שעות היממה, כאשר כל לקוח הפונה מקבל יחס אישי תוך הקפדה על בניית אסטרטגיה משפטית אינדיבידואלית לצרכיו. 
 
נשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא, ניתן לתאם פגישת ייעוץ.
מאמרים מאת: משרד עורכי דין שלי סלע ושות'
 • האם מותר לנתק את החשמל ו/או להחליף מנעולים לשוכר?
  25.12.2016, 12:28
  סעיפים בחוזי שכירות המאפשרים למשכיר תפיסת חזקה על הדירה תוך הוצאת חפצים של השוכר ו/או החלפת מנעול בדלת הדירה, אין בהם כדי לאפשר למשכיר לעשות דין עצמי, משום שסעיפים אלו נוגדים את החוק.
 • כשאין צוואה – יש סכסוכים במשפחה
  25.12.2016, 12:22
  לפני כשנה וחצי, פנתה אלי לקוחה אלמנה, חשוכת ילדים המבקשת לערוך צוואה. בשיחתנו סיפרה כי שתי אחיותיה ניתקו איתה קשר וכי אין בכוונתה להוריש לאחיותיה דבר. ברצונה להוריש את כל רכושה לבנו היחיד של אחיה המנוח אשר נפטר לפני כשבע שנים היות והוא היחיד אשר נמצא לידה מזה שנים, עוזר לה ומטפל בה במסירות והיא רואה בו כבן לכל דבר ועניין.
 • פינוי שוכר בהליך מהיר ואפקטיבי
  25.12.2016, 12:17
  המשכיר נדהם לגלות כי בדירתו הוקמה מעבדת סמים.
משרד עורכי דין שלי סלע ושות'
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס