חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

רעות שירה מורד, עו"ד
מיקום בארץ: אזור השפלה
עו"ד רעות שירה מורד מעניקה ללקוחותיה טיפול איכותי, אישי והדוק, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק: משפחה, פלילי, גישור, חוזים.
מיקום המשרד: אשדוד


אודות המשרד:

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורכת הדין רעות שירה מורד, בעלת תואר L.L.M  מוסמכת במשפטים, יועצת נישואין ומוסמכת בגישור.

הליך משפטי הוא הליך מורכב שבדרך כלל אנו נקלעים אליו בגלל מצב מסוים.

גם אם בחרנו לפתוח בהליך משפטי ולא נגררנו אליו, הסיבה לכך היא המצב בו אנו מצויים וההבנה כי נחוצה הכרעה שיפוטית על מנת לתקן או להסדיר את המצב.

 אדם הנזקק לייצוג משפטי, מביא אל שולחן עורך הדין לא רק את העובדות כפי שהוא רואה אותן, אלא גם מכלול של רגשות, מחשבות, עצות, ניסיון חיים ואת הבלבול הגדול מפני הלא נודע.

במשרד שלנו, אנו מעניקים ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, אבל קודם לכן אנו מזהים את המצב בו שרוי הלקוח ומנסים להאיר לו את הדרך, לעשות סדר ברגשות ובמחשבות הגורמות לו לבלבול והצפה, למפות יחד איתו את המצב והעובדות ולחשוב בשיתוף עמו על הפיתרון האישי והמשפטי המתאימים ומיוחדים לו ולמצבו בלבד.

כך למשל: פעמים רבות, לאישה אחת נמליץ לנהל הליכי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה בעוד לאחרת נמליץ לפנות אל בית הדין הרבני.

עם לקוח אחד נילחם בבית המשפט לתעבורה על צדקתו, וללקוח אחר נמליץ לקיים הסדר טיעון עם התביעה.

בבית משפט לנוער, נכוון את הילד ואת המשפחה ונטיל על כל אחד מהם אחריות שונה שתסייע לילד להתמודד עם ההליך המשפטי שנכפה עליו.

במשרד שלנו, ייצוג משפטי משמעותו ליווי והכוונה משפטית ללקוח במהלך כל הדרך הארוכה עד קבלת הכרעה שיפוטית, ולעיתים אף אחריה.

במשרד שלנו, ההבנה כי נפש האדם הסוערת זקוקה לביטחון ונחת בהליך המשפטי גורמת לנו להיות ייחודים ולהעניק ללקוחותינו את השירות האישי, המסור, המקצועי והטוב ביותר.
 
נקלעת או יזמת הליך משפטי?
אנו כאן לשירותך ולעזרתך.