חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

שמעון צור, משרד עורכי דין
מיקום בארץ: אזור הצפון
עו"ד שמעון צור מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי ומקצועי, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח.
תחומי עיסוק : דיני עבודה.
מיקום המשרד: חיפה.


צור משרד עורכי דין, הינו משרד המתמחה בדיני עבודה, נוסד בשנת 2001 ומשרת לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות ציבוריות ופרטיות במגוון השירותים בדיני עבודה.

המשרד ייצג את ההסתדרות הלאומית ומייצג כיום חברות וארגונים מכל הארץ.
המשרד נבחר לאחד המובילים בתחום דיני עבודה וכן יש לו חותם אמינות מטעם דן אנד ברדסטריט.
ייחודיות המשרד הינו בקשר הצמוד ובונה האמון עם הלקוחות המאופיין בליווי צמוד ותמיכה מלאה בכל שלבי ההליך המשפטי תוך שימוש בנסיונם העשיר של עורכי הדין בדיני העבודה.

עו"ד שמעון צור, שהינו גם חשב שכר בכיר, דואג יחד עם הלקוח  לבניית אסטרטגיה ותמונה מנצחת.


דיני עבודה 

עורך דין לדיני עבודה הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות בין אם אתם נמצאים בצד של המעסיק ובין אם אתם נמצאים בצד של העובד שזכויותיו נפגעו. אצלנו ב" צור – משרד עורי דין וגישור" תוכלו לקבל מענה מקצועי ויעיל במגוון רחב של מקרים כמו:
    – ייצוג חברות
    – ייצוג מעסיקים
    – הנהלות עובדים ועוד

נוכל לסייע לכם בתחומים רבים ומגוונים כמו: הפרשות לפנסיה, זכויות עובדי קבלן, זכויות נשים בהריון, הסכמי עבודה ועוד. בשנים האחרונות תחום יחסי העבודה בישראל עבר לא מעט שינויים שהובילו לכך שהמעסיקים הבינו והפנימו שיש להקפיד בהקפדה יתרה על זכויות העובדים. יש לקחת זאת בחשבון ולהיות מודעים לכך בין אם אתם בצד המעסיק ובין אם אתם מועסקים, כי איזו סיבה יש לכם לוותר על הזכויות המגיעות לכם?

זה לא משנה באיזה מובן נפגעו הזכויות שלכם בתור עובדים כי בכל מקרה פניה אל עורך דין מקצועי ומוביל זה הצעד החכם ביותר שתוכלו לעשות ואנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?
בחרו עורך דין מקצועי ומנוסה לדיני עבודה
כל מעסיק שחושב להעסיק עובדים או שעושה זאת כבר מזה שנים חייב להיות מודע לכל התמורות ולכל השינויים שהתרחשו בתחום הזה בישראל בשנים האחרונות וכך גם עורך הדין שאליו אתם פונים. זה נכון שאם תיפנו אל עורכי דין שיש להם ניסיון של עשרות שנים תוכלו להיות בטוחים מבחינת הניסיון והידע, אך זה לא אומר באופן אוטומטי שעורכי הדין הללו יהיו גם מעודכנים בשיניים. לכן, בבואכם להחליט לאיזה אנשי מקצוע אתם פונים כדאי יהיה להתייחס לא רק לשאלת הניסיון אלא גם להתעדכנות, למודרניות ולאנרגיה שיש במשרד.

אצלנו תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון כי חלק חשוב ביותר שעליו מתבססת כל העבודה שלנו זו ההתעדכנות בכל מה שקורה בכל רגע נתון במשפט הישראלי. אתם מוזמנים לפנות אלינו תמיד, בין אם אתם רוצים לקבל שירות כמו:

    – ייעוץ למעסיקים
    – ייעוץ לעובדים שזכויותיהם נפגעו
    – ייעוץ לתאגידים גדולים וחברות
    – ייעוץ לגבי זכויות וחובות במקרה של העסק עובדים בחו"ל

חשוב לזכור: לא תמיד אתם צריכים לבצע את הדברים ורק אח"כ לבוא ולבקש סיוע ועזרה, כי הניסיון מוכיח שלא אחת זכויות העובדים נפגעות בגלל חוסר מודעות מצד המעסיקים. לכן, אם אתם בצד של המעסיקים כדאי שתיפנו אלינו עוד היום כי נוכל לעזור לכם להכיר את החוקים ואת החובות שלכם בתור מעסיקים. בצורה כזאת תוכלו להימנע מטעויות מיותרות שאח"כ עלולות יהיו לעלות לכם לא מעט. אנשי המקצוע שלנו תמיד יהיו זמינים עבורכם בכל עת ותמיד נוכל לתת לכם מענה מקצועי, מהיר וכמה שיותר מדויק בהתאם לסוגיה שמטרידה אתכם.