חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

חיה אביסרור - שמעוני, עורכת דין ורואת חשבון
מיקום בארץ: אזור המרכז, השפלה והשרון
למשרדנו מומחיות רחבה וראייה מקיפה של עולם המס האזרחי על כל רבדיו וכן של העולם החשבונאי. במשרדנו מתאימים ללקוח ייעוץ ואסטרטגיה שהינם אופטימאליים למכלול צרכיו, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך ובכך נחסכים תשלומי מסים מיותרים, הסתבכויות ותאונות מס.
תחומי עיסוק:דיני מיסים, ביטוח לאומי - מיצוי זכויות רפואיות, מקרקעין, מסחרי, דיני עבודה ועוד
מיקום המשרד: רחוב גרשון שץ 6, קומת קרקע, תל אביב. 


אודות המשרד:

המשרד הינו משרד בוטיק המתמחה בהיבט האזרחי של דיני המס לרבות במיצוי זכויות רפואיות אל מול המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון וחברות הביטוח.

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורכת הדין חיה אביסרור - שמעוני בעלת רשיון רואת חשבון ורשיון עורכת דין.

עו"ד אביסרור - שמעוני בעלת ניסיון מקצועי רב הן בתחום המסים והן בתחום החשבונאות. 

לעו"ד אביסרור - שמעוני  ניסיון של למעלה מ-16 אותו צברה כחלק מעבודתה במחלקות המסים המקצועיות של משרדי ה- BIG 4, ובמשרד עו"ד, המתמחה במיסוי.

כמו כן, עו"ד אביסרור–שמעוני, חברה בוועדת המסים ובוועדת ביטוח לאומי של לשכת עו"ד, בוועדות ביטוח לאומי של לשכת רואי חשבון, פעילה בפורמים מקצועיים שונים, ואף נמנית על צוות המומחים של כל-מס, מבית חשבים.  

המשרד מספק שירותים משפטיים מקיפים של ייעוץ, ליווי וייצוג של לקוחותיו מול רשויות המס ובבתי המשפט השונים, ייעוץ ליחידים ולחברות, תכנוני מס, מתן חוות דעת, ייצוג מול רשויות המס לרבות פרה רולינג, שומות והגעה להסדרים ועוד.

למשרדנו מומחיות רחבה וראייה מקיפה של עולם המס האזרחי ושל העולם החשבונאי.

מומחיות המשרד מאפשרת לספק ללקוח ייעוץ המשתרע מעבר לתחומה הצר של בעיה מיסויית ספציפית, ומותאם לכלל היבטי המס של הלקוח הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, הכל תחת קורת גג אחת.

במשרדנו מתאימים ללקוח ייעוץ ואסטרטגיה שהינם אופטימאליים למכלול צרכיו, ונחסכים תשלומי מסים מיותרים, הסתבכויות ותאונות מס.

המשרד מעניק ליווי מקצועי, יחס אישי ואדיב לכל אורך הטיפול המשפטי.

 
חיה אביסרור - שמעוני, עורכת דין ורואת חשבון
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס