חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

מדן-משרד עורכי דין
מיקום בארץ: אזור השרון והסביבה
משרדי מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי והדוק, תוך מתן מענה מהיר ויעיל לכל צרכי לקוחותינו.
תחומי עיסוק: דיני עבודה, יחסי עובד - מעסיק
מיקום המשרד: רחוב בני ברמן 2, נתניה מגדל העסקים עיר ימים (קומה 9), מעל קניון עיר ימים

אודות המשרד:

אני מאמין במקצוענות חסרת פשרות אשר משולבת ביחס אישי ואינדיבידואלי כלפי כל לקוח, לכן בחרתי להקים את משרדי מתוך שאיפה ורצון לספק שירות מצוין ויעוץ משפטי מעולה  בתחום דיני העבודה ויחסי עובד – מעסיק, בדגש על ייצוג וליווי של מעסיקים, ארגונים וחברות, תחום בו אני עוסק למעלה מ 6 שנים.

במציאות בה אנו חיים ועובדים כיום , עולם העבודה מצוי בתהליך של שינויים מהותיים, מעבר מתנאי וצורת ההעסקה מסורתיים ומקובעים לתנאי העסקה חדשים ומשתנים, הכוללים בין היתר דינאמיות, חידושים ושינויים רבים בפרקי זמן קצרים.

כל אלה נדרשים לקשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום דיני העבודה, אותם אני מספק ללקוחותיי באמצעות חשיבה מקורית וגמישה ומתן פתרונות יצירתיים  המבוססים, בין היתר, על ראייה רחבה של המצב המשפטי בשילוב הבנת מכלול האינטרסים הארגוניים והעסקיים של לקוחותיי.

הייעוץ השוטף ללקוחותיי, ניתן החל משלב ראיונות העבודה וגיוס עובדים, לכל אורך תקופת יחסי העבודה בין הצדדים ועד לסיומם. ליווי שוטף זה בא לידי ביטוי, בין היתר, ביישום והטמעה של חוקי העבודה, יצירה של נהלי עבודה, עריכת הסכמי העסקה והתקשרות שונים ומגוונים, עריכת הסכמי סודיות ואי-תחרות, ניהול מו"מ וניסוח הסכמי פרישה ותנאי תגמול לעובדים בכירים. 

כמו כן, משרדי מסייע בייעוץ במסגרת תכניות רה-ארגון ומדיניות שכר, פנסיה ותגמולים ולרבות ליווי וייצוג בשלבי התארגנות של עובדים, לרבות ניהול מו"מ להסכם קיבוצי וייצוג לקוחותיי בסכסוכים קיבוציים.

אני גאה לומר כי בזכות מתן יעוץ משפטי קונקרטי ומתן מענה לבעיות בזמן אמת, החשיפה והסיכון המשפטי של לקוחותיי קטנה באופן משמעותי. ואולם, ככל ונדרש הדבר, משרדי מתמחה בייצוג בהליכים משפטיים המתנהלים בבתי הדין לעבודה ובערכאות שונות הקשורות למשפט העבודה, לרבות התנהלת מול כתבי אישום המוגשים מטעם רשויות המדינה בגין הפרה של משפט העבודה.

משקדי ממוקם במגדל העסקים "עיר ימים"  מעל לקניון עיר ימים בנתניה,  מיקום המשרד מאפשר גישה מהירה ונוחה וכן חנייה בשפע .

 
 
מדן-משרד עורכי דין
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס