חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

דוד מזרחי, עו"ד
מיקום בארץ: פריסה ארצית
תחומי עיסוק: תובענות ייצוגיות
מיקום המשרד: רחוב חורב 4, חיפה


אודות המשרד:

עו"ד דוד מזרחי (רו"ח), הינו הבעלים של משרד עורכי הדין העוסק בתובענות ייצוגיות בתחומים מגוונים.

משרדנו מייצג לקוחות המעוניינים להגיש תביעה ייצוגית כנגד חברה מסחרית, בגין נזקים קטנים שאינם מצדיקים ניהול תובענה רגילה, אך כן מצדיקים הגשת תובענה ייצוגית על ידי אדם אחד, בשם כל לקוחות החברה.

משרדנו מתמחה בתחום התובענות הייצוגיות. משרדנו ניהל ומנהל בימים אלה עשרות תביעות ייצוגיות מהגדולות והמשמעותיות ביותר שהוגשו בישראל, אחת הבולטות שבהן הייתה התביעה הייצוגית כנגד חברות תנובה טרה ושופרסל שנסתיימה בפשרה במסגרתה זכו חברי הקבוצה להטבות בשווי של מאות אלפי שקלים, ושבעקבותיה נכנסו עוד מוצרים רבים לפיקוח מחירים. משרדנו מנהל תביעות רבות נוספות ובכללן תביעות בגין אי סימון מחירים, תביעות על הטעיה צרכנית של לקוחות באריזות מוצרים, הטעיית צרכנים בשוברי מתנה, תביעות בגין סימון שגוי על גבי אריזות מוצר, תביעות בגין מכירת מוצרי מזון במחיר הגבוה מהמחיר המפוקח, תובענות בעניין האזנת סתר ללקוחות חברת סלולר, ועוד.

בכל התביעות עומד משרדנו על כך שתושג תועלת צרכנית  ניכרת לציבור, וכן על השגת גמול כספי נאות לתובע המייצג -  לקוח המשרד.

משרדנו חתום עד ליום זה על עשרות הסדרים שהביאו לפסקי דין בהם נפסק כי הנתבעות ישנו את דרך התנהלותן, כך שהושגה בתיקים אלה תועלת צרכנית מהותית לציבור הצרכנים בישראל, וזאת בנוסף לפיצוי שנפסק לחברי הקבוצה בסכומים מצטברים של מיליוני שקלים.

במידה ואתה סבור כי קופחת בתור צרכן על ידי רשת שיווק או חברה המספקת מוצר או שירות מסוימים, הינך מוזמן לפנות למשרדנו ולהגיש תביעה בשמך ובשם כל הלקוחות האחרים שהשתמשו במוצר או בשירות ולקבל על כך פיצוי – גמול, שאותו פוסק בית המשפט.

משרדנו המתמחה בתביעות ייצוגיות ילווה אותך, ללא כל עלות מצידך, החל משלב הייעוץ הראשוני בו נברר האם יש עילה לתביעה ומהו הפיצוי שביכולתך לקבל, דרך ניהול ההליך ועד לסיומו.          
הוראות הדין פוטרות את התובענה הייצוגי גם מאגרת בית משפט.  
משרדנו יוצא דופן בכך שעיסוקנו העיקרי הינו בתובענות ייצוגיות, אנו עוסקים בייצוג תובעים ייצוגיים בלבד, ואיננו מייצגים נתבעים בתביעות כאלה, כדי שנוכל לשמור על האינטרסים של לקוחותינו ללא פשרות.  התוצאות של עשרות הסדרים שקיבלו תוקף של פסק דין, מדברים בעד עצמם.

 
דוד מזרחי, עו"ד
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס