חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

איתי ליבנה, עו"ד
מיקום בארץ: השפלה, ירושלים, מרכז מודיעין והסביבה.
תחומי עיסוק: משפט אזרחי-מסחרי, צוואות וירושות, חוזים,הוצל"פ, מכירת דירה.  
מיקום המשרד: רחוב המעיין 4, מודיעין.

אודות המשרד:

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורך הדין איתי ליבנה בעל תואר LL.B במשפטים.

האני מאמין של משרדנו מבוסס על אמונה ותפיסת עולם ערכית על פיה בהתקשרותנו עם הלקוח, האינטרסים של הלקוח הופכים לאינטרסים שלנו ומטרותינו הופכות משותפות. זהות האינטרסים הופכת להיות מושלמת. משרדנו מתנהל ברמה האישית. אנו פועלים ללא לאות להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ממעלה ראשונה, בטחון משפטי ופתרונות המשפטיים לבעיות המתעוררות ברמה העסקית, האישית, התעסוקתית והצרכנית  שאנו מספקים. המוטו שלנו הוא שאיפה למצוינות מקצועית ולשירות אישי. 

חלק מהתחומים בהם עוסק משרדנו:

הוצאה לפועל
משרדנו כאמור מעניק סל שירותים משפטיים מגוון כנגד חייבים, ועומד לצד הזוכה עד קבלת כספו על פי דין, בדרך המהירה והחוקית. האני מאמין המנחה את משרדנו הוא כי ה"זוכה" אשר נאלץ לפנות אלינו עקב התחמקויות החייב לא צריך עוד לעשות דבר ומרגע שעניינו בידנו אנו נעשה כל מאמץ לגבות את חובותיו מידי החייבים המתחמקים מתשלום. אנו נדאג כי ה"זוכה " ימצא את זכויותיו עד תום וחובותיו ייגבו מאת החייבים.

משרדנו נותן מענה מהיר יעיל ואפקטיבי בכל האמור לדיני ההוצאה לפועל. בין יתר השירותים המשפטים אשר נותן משרדנו ניתן למנות פתיחת תיקים בהוצל"פ, עיקול חשבונות בנק, עיקול מיטלטלין עיקול במקרקעין, פתיחת תיקים כנגד חייבים אשר נתנו צ'קים ללא כיסוי דיני שטרות (צ`קים), צווי עיכוב יציאה מהארץ , צווי אי חידוש רישיון נהיגה ועוד.

דיני עבודה
משרדנו משמש ככתובת לעובדים רבים אשר קופחו וזכויותיהם נחמסו על ידי מעבידיהם.
יש ביכולתנו לספק מגוון נרחב של שירותים מקצועיים לעובדים, החל מייעוץ לגבי חוזה העבודה, בדיקת הליך סיום העבודה (התפטרות /פיטורין ) מבחינה חוקית , יידוע העובד לגבי זכויותיו, מכתבי דרישה למעסיקים למיצוי מלוא הזכויות הכלכליות של העובד ועד הגשת כתבי תביעה כנגד מעבידים וייצוג עובדים.בערכאות.

צוואות וירושה
משרדנו מספק שירותים משפטים בכל האמור לדיני צוואות וירושות, תוך ליווי אישי ברגישות ובהגינות ברגעים מכריעים אלו לכול אורך ההליך המשפטי. אנו מפנים תשומת לב, דאגה ושמירה על האינטרסים של לקוחותינו,אם זה בניסוח הצוואה ואם זה בהליך הוצאת צו הירושה. 
כל זאת אנו עושים ברגישות ובהכרה כי דיני משפחה הינם דינים הפוגשים את האדם בצומת רגישה בחייו, בצומת זו אנו רוצים לתת לו את השירות הטוב ביותר וברגישות ובדיסקרטיות הרבה ביותר.

חוזים
משרדנו מציע שירות של חיבור ובחינת חוזים : חוזי מכר , חוזי עבודה , חוזים לרכישת מקרקעין ועוד.
יש לזכור כי שלב בחינת החוזה או חיבורו הינו שלב קריטי ומשמעותי בכל התקשרות שהיא למעשה שלב המשא ומתן לכריתת החוזה הוא שלב מכריע ובד"כ בלתי חוזר אשר ייקבע את כל סוגי יחסי הכוחות בין הצדדים לחוזה לדוגמא: מה היא התמורה, מתי תתקבל, סדר התשלומים ,תדירותם , הערבויות , הגדרת מה היא תחשב להפרת חוזה בין הצדדים , וכן הסעדים והתרופות להן זכאי כל צד בגין הפרה באם תהיה. שלב המשא ומתן לפני חיבור או החתימה על החוזה הינו מכריע לגבי ההתקשרות העתידית, בטרם תתחייבו בחוזה יהיה זה ראוי וחכם לשמוע חוות דעת מקצועית.

תובענות יצוגיות
משרדנו עוסק בתחום התובענות הייצוגיות בעיקר בייצוג נפגעים בתובענות ייצוגיות צרכניות. עו"ד ליבנה הינו חבר ועדת תובענות ייצוגיות של מחוז ת"א. אין כל ספק כי תחום זה הינו תחום הנוגע אישית לכל אחד ואחת מאיתנו אשר כצרכנים מרגישים אך חדשות לבקרים נרמסות זכויותינו הצרכניות ע"י חברות ענק וגופים כלכליים . משרדנו ישמח לשמש לכם אוזן קשבת ולשקול עמכם ביחד באם העוולה שנגרמה לכם יכולה לשמש עילה לתובענה ייצוגית.
המשרד מעניק ליווי מקצועי, יחס אישי ואדיב לכל אורך הטיפול המשפטי.
איתי ליבנה, עו"ד
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס