חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

עו"ד - תמי ארליך
מיקום בארץ: תל אביב, המרכז והשפלה
עו"ד תמי ארליך מעניקה ללקוחותיה טיפול מקצועי, יחס אישי ומסור, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח והבנת המצוקה בה הוא נמצא. זמינות 24 שעות ביממה.
תחומי עיסוק: דיני משפחה, משפט פלילי, דיני תעבורה.
מיקום המשרד: מנחם בגין 145, מגדל מידטאון, תל אביב

אודות המשרד:

המשרד בעל ניסיון  בדיני משפחה, משפט פלילי על כל תחומיו, ובדיני תעבורה. עו"ד תמי ארליך מייצגת לכל אורך ההליך, תוך עמידה על זכויות הלקוח ורואה לנגד עיניה כל לקוח.

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עורכת הדין תמי ארליך, בעלת תואר במשפטים בהצטיינות.

המשרד מעניק ליווי מקצועי, אישי מסור ואדיב לכל אורך הטיפול המשפטי.

המוטו של עו"ד תמי ארליך הוא : מתן שרות מקצועי ללא פשרות והשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.
עו"ד תמי ארליך מעניקה ללקוחותיה ייצוג מקצועי ואמין כמו גם מענה מיידי לכל צרכי הלקוח.

חלק מהתחומים בהם עוסק המשרד:

דיני משפחה:
המשרד בעל אחוזי הצלחה גבוהים, למעלה מ-90%. עו"ד תמי ארליך מופיעה בכל בתי המשפט לענייני משפחה וכן בכל בתי הדין הרבניים.

ליווי ע"י עו"ד מקצועי ישפיע על המשך החיים לאחר הגירושין, בכל ההיבטים. 

כל תיק נלמד באופן יסודי, ונבדק מכל ההיבטים המשפטיים לרבות הבנה מי הצד שכנגד, זאת לצורך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

למשרדנו ניסיון בייצוג בהליכים מורכבים ואף כאלו אשר נראה היה כי חסרי סיכוי. למשרד ניסיון מקצועי ,תוך שילוב אנושי והבנה כי הלקוח נמצא ברגעים קשים בחייו וזקוק לתמיכה ולהבנה. הטיפול נעשה במסירות תוך רגישות ותמיכה בלקוח אשר זקוק למקצועיות ולאמפטיה.

המשרד עוסק בניהול הליך הגירושין על כל רבדיו: הליך מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש בין בני הזוג, הסכמי גירושין וכן כל נושא הקשור לגירושין.

למשרד לקוחות רבים מרוצים אשר ממליצים על המשרד.

פלילי:

♦ ייעוץ וליווי בחקירה משטרתית 

מיד עם זימונך לחקירה עליך לפנות לייעוץ ע"י עו"ד המתמחה במשפט הפלילי. 

שלב החקירה קובע את גורל התיק ולכן קיימת חשיבות רבה להיוועצות עם עו"ד, בטרם מתן גרסה. עו"ד תמי ארליך עוסקת במתן ייעוץ מקצועי בטרם ביצוע החקירה וליווי אישי בחקירה בתחנת המשטרה.


♦ ייצוג בדיוני מעצרים

באם נעצרת עליך לפנות לעו"ד המתמחה במשפט הפלילי. עו"ד תמי ארליך מתמחה בייצוג בדיוני מעצרים ובעלת הצלחות רבות ומביאה לשחרור בנושאים מורכבים. 

♦ ייצוג וניהול משפט בכל הערכאות

כל תיק לקוח נלמד ע"י עו"ד תמי ארליך באופן מקצועי ונבדק מכל ההיבטים המשפטיים לצורך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח ומתן ייצוג הטוב ביותר בעת המשפט ובניהול ההוכחות.

♦ מחיקת רישום פלילי וסגירת תיקים

אם זומנת לחקירה והתיק נסגר, סבירות גבוהה שעדיין נותר לך רישום פלילי. עו"ד תמי ארליך מטפלת בכל הקשור במחיקת רישום פלילי ובהגשת עררים וזאת מבלי להתפשר על התוצאה הרצויה עבור הלקוח.

♦ ייצוג נפגעי עבירה, בקשה לפתיחת חקירה והגשת כתב אישום

נפגעת מעבירה והתלוננת אך התיק נסגר או לא טופל? עו"ד תמי ארליך פונה לגופים המתאימים לצורך פתיחת חקירה מחודשת ובדיקת התלונה וחקירתה באופן יסודי וזאת כדי לתת לנפגע את ההגנה המירבית.

♦ בקשת חנינה.


תעבורה:

♦ נהיגה בפסילה, שלילת רישיון, תאונת דרכים, תאונות, מהירות מופרזת, נהיגה ללא רישיון, שמוש בטלפון נייד תוך כדי נהיגה ,פסילה מנהלית, כתב אישום תעבורה, משפט תעבורה, נהיגה בחוסר זהירות, עבירות מהירות, נהיגה רשלנית, פגע וברח, עבירות נהג חדש, עבירות תנועה, ערעור תעבורה.

נהיגה בשכרות - העונש הקבוע בחוק לעבירה זו הוא פסילת רשיון לתקופה של שנתיים ולכן קיימת חשיבות בייצוג ע"י עורך דין הבקיא בנושא השכרות אשר עשוי לשנות את תוצאות התיק.
 
 
עו"ד - תמי ארליך
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס