חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

רועי חלפון - משרד עורכי דין
מיקום בארץ: אזור המרכז.
משרדו של עו"ד חלפון משלב בין: ידע, בקיאות ומומחיות משפטית בתחום דיני המשפחה והירושה, לבין טיפול רגיש, יצירתי ומסור בלקוחות המשרד, מתוך הבנה והפנמה כי את המסע הזה צועדים ביחד ולא לבד!
תחומי עיסוק: דיני משפחה וירושה, גישור ובוררות.
מיקום המשרד: רחוב הארבעה 8, בתל-אביב.

אודות המשרד:

משרדו של עו"ד רועי חלפון הינו משרד בוטיק העוסק בתחום דיני המשפחה והירושה, על כל ההיבטים הנגזרים מכך.

צוות המשרד ובראשו עו״ד רועי חלפון מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט האזרחיים ובתי הדין הרבניים בישראל, לרבות בסוגיות מורכבות, בהליכי גישור ומשא ומתן, וכך גם מול גורמים נוספים כגון הרשם לענייני ירושה, לשכת רישום המקרקעין וכיוצ"ב.

המשרד מודע לכך שתחום דיני המשפחה נחשב לתחום רגיש ומורכב ביותר, ומעניק לכל אחד מלקוחותיו טיפול אישי ומקצועי תוך התחשבות בנסיבות השונות בכל מקרה ומקרה.

בהתאם, המשרד פועל בשיתוף פעולה עם לקוחותיו על מנת לבנות את האסטרטגיה המשפטית הנכונה והיעילה ביותר עבור כל מקרה, והכל במטרה לשמור על האינטרסים של הלקוחות ומימוש כל זכויותיהם, תוך הקשבה, זמינות ויחס אישי.
 
מייסד המשרד – עו"ד רועי חלפון

• בוגר תואר ראשון במשפטים (LLB)
• חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל. 
• בוגר ומוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי חוק
• מגשר מוסמך ומתמחה בניהול הון משפחתי, ניהול הרכוש וגישור לגירושין. 
• מרצה בפני ארגונים וועדי עובדים. 
• משרדנו קיבל את חותם האמינות של המוסד Dun&bradstreet

במשך השנים ייצג עו"ד רועי חלפון לקוחות רבים וצבר ניסיון רב בתחומי המשפט המגוונים ביניהם דיני המעמד האישי ודיני הירושה, לרבות התמודדות עם נושאים כגון גישור, גירושין, מזונות אשה וקטינים, משמורת ילדים, הסדרי שהות, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, התרת נישואין, צווי הגנה, אפוטרופסות, ידועים בציבור, ירושות/צוואות, ועוד.

עו"ד חלפון מעמיד בראש מעייניו את הצלחתם של לקוחותיו בכל מאבק משפטי, ומתחייב לטפל בכל מקרה בצורה המקצועית והטובה ביותר, תוך מתן יחס אישי ושמירה על תקשורת בינאישית ביננו החל מתחילת ההליך ועד לסיומו.

מוזמנים לפנות אליי לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, כי את המסע הזה צועדים ביחד!

הסכמי ממון, הסכמי גירושין, מזונות ילדים, משמורת והסדרי שהות, צוואות הדדיות, ירושות, גישור, משפחה, תכנון הון משפחתי, ייפוי כוח מתמשך, ייצוג משפטי. 

אני פה בשבילכם.