חפש

שלחו הודעה לעורך הדין ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

עו"ד אלון מור יוסף
מיקום בארץ: אזור המרכז, אזור הדרום והסביבה
המשרד פועל מתוך מטרה אחת בלבד והיא להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.
מיקום המשרד: תל אביב
תחומי עיסוק: פלילי, דיני תעבורה

אודות

המשרד הוקם על ידי עורך הדין אלון מור יוסף, המוסמך על ידי לשכת עורכי הדין בישראל ונמצא בבעלותו המלאה.
עורך הדין אלון מור יוסף ביצע הן את תקופת התמחותו והן תקופת עבודתו כשכיר במשרדים המובילים בתחומם, ותוך כך צבר ידע וניסיון רב. המשרד מתמחה  בעיקר בדין הפלילי ובדיני התעבורה. עו"ד אלון מור יוסף, חבר בוועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין ומנהל את פורום דיני התעבורה באתר הפורומים המשפטיים. בשנים האחרונות חלה תפנית דרסטית בהתייחסותם של רשויות האכיפה, השפיטה  והחקיקה, כלפי ציבור הנהגים בישראל.

הקשחת העמדות, האכיפה המוגברת, השינויים הרבים בחקיקה ובפסיקה והעונשים הכבדים המוטלים על ידי בתי המשפט השונים, הביאו לעליה ניכרת בכמות כתבי האישום המוגשים בישראל בשל עבירות תעבורה.  רק עורך דין הבקיא בפקודת התעבורה, על שלל רבדיה, בפסיקה הענפה, בעל ניסיון רב בייצוג בבתי משפט לתעבורה והכרות רבה עם גורמי התביעה, יגיע לתוצאה עונשית מופחתת ואף לזיכוי מוחלט בתיק תעבורה.

משרדו של עורך הדין אלון מור יוסף, מונה שלושה עורכי דין העוסקים בדיני הנזיקין, בדין הפלילי ובדיני התעבורה. המשרד פועל בשיטת one stop shop, דהיינו כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת. שיטה זו מעניקה יתרון רב שהרי הלקוח מקבל ליווי צמוד ואישי, כאשר כל גורם מטפל, מעורה בפרטי התיק ומודע להשפעה שיש לתיק זה על הליכים אחרים המתנהלים נגד הלקוח.

בין לקוחות המשרד נמנים אישים בכירים, חברות ליסינג והשכרת רכבים וחברות פרטיות וציבוריות המחזיקות ציי רכב.
עו"ד אלון מור יוסף
מלאו את פרטיכם ועורך הדין יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס